• Facebook
  • Instagram

Pořádáme sbírku na popdporu chudých rodin na Roatanu

WhatsApp Image 2020 04 07 at 00.59.36

Sbírku organizuje Jana Musilová (Reality Roatan) společně s Karolínou Fišerovou (Hotel Tranquil Seas Roatan). Na ostrově se ze dne na den díky opatření COVID-19 zavřely hranice a skončil veškerý cestovní ruch, který je pro ostrov hlavním zdrojem příjmu. Většina rodin se tak ocitla bez finančních prostředků na koupi jídla, pitné vody a základních hygienických pomůcek. Sociální systém zde bohužel nefunguje. S pomocí přátel na ostrově nakupujeme pravidelně balíčky a dodáváme desítkám chudých rodin s malými dětmi. Mnoho Čechů na ostrově vlastní nemovitosti nebo sem rádi jezdí na dovolenou. Proto společně cítíme zodpovědnost nyní v těchto těžkých chvílích podpořit místní komunity a překlenout toto období.

Pomozte nám, prosím, podpořit místní obyvatele, každá stokoruna pomáhá. Vybrané peníze pravidelně posíláme na ostrov Roatan, kde zaměstnanci hotelu Tranquil Seas nakupují balíčky s potravinami, hygienckými pomůckami, vodou a speciální výživou pro ty nejmenší. Ty potom rozváží rodinám v oblasti Sandy Bay, kde je mnoho velice chudých rodin. 

Za každých 500 Kč se nakoupí pro 1 rodinu velký barel pitné vody, rýže, mouka, fazole, vejce, mléko, olej, cukr, sůl, lokální zelenina, výživa pro děti.

Pokud nás chcete podpořit, použijte prosím speciální transparentní účet vedený u ČSOB:

292989294/0300

Pro platby ze zahraničí:

Název účtu: Jana Musilová

Iban: CZ4703000000000292989294

BIC (SWIFT): CEKOCZPP

Děkujeme vám za podporu!!!