• Facebook
  • Instagram

Velký přehled cen nemovitostí na Roatanu do $200.000 - $400.000

roatan 4197054 1920

VELKÝ PŘEHLED CEN NEMOVITOSTÍ NA ROATANU OD $200.000 DO $400.000

V tomto cenovém rozpětí lze dosáhnout na opravdu krásný domeček nebo apartmán na dobrém místě. Můžeme potvrdit, že o nemovitosti právě v tomto intervalu je největší zájem, což je důvod, proč je nabídka kvalitních nemovitostí tak nízká. 

Dovolili jsme si připravit příklady dostupných nemovitostí podle cen na začátku roku 2021.

1. Nemovitosti v cenovém rozpětí od 100 – 200.000 USD

2. Nemovitosti v cenovém rozpětí od 200 – 400.000 USD

V dalších článcích se zaměříme na:
3. Nemovitosti v cenovém rozpětí od 400 – 600.000 USD
4. Přehled cen pozemků na Roatanu
5. Developerské příležitosti

NEMOVITOSTI V CENOVÉM ROZPĚTÍ 200.000 – 400.000 USD

Apartmán se dvěma ložnicemi jen pár kroků od pláže West Bay za $200.000

Jedná se o úplně nový rezidenční projekt, jenž nabízí 8 luxusních bytů. Užijte si to nejlepší z ostrovního života, v komunitě uvnitř tropické džungle Roatanu. Tyto apartmány se nacházejí jen kousek pěšky od pláže. Eko výstavba spojuje dřevěné dekorace se světlými kamennými doplňky a elegantním zeleným prostranstvím. Dvou - patrový apartmán má 2 ložnice, 2 koupelny a prostornou terasu. V projektu je společný bazén a parkovací místo pro každou jednotku. Pláž West Bay se nachází necelých 300 metrů od této nové zástavby a v pěší vzdálenosti od nového golfového hřiště. 

Vlastní island house v projektu Life Style za $245.000

Staňte se součástí Life Style, na který si nemusíte dlouho zvykat! Tento projekt nyní nabízí dům s 1 ložnicí a 2 koupelnami na 1000 m2 mírně svažitém pozemku. Celý koncept je postaven na kombinaci dřeva a moderního nábytku. Všimněte si množství skleněných ploch, který zajišťují dostatek světla během celého dne. Dům je velice vzdušný. Celé druhé patro je věnované prostorné ložnici s klenutým stropem a okny pro výhled na okolní zelenou vegetaci.

Komunita Lifestyle má neuvěřitelný výhled na oceán ze zelených hřebenů a zvlněných kopců a má společný dok pro posezení.

Projekt se nachází 15 minut od French Harbouru, kde jsou k dispozici restaurace, obchody, nákupní centrum, nemocnice a veškeré vybavení.

Dřevostavba na excelentním místě na West Bay za $250.000

Nevadí vám starší dřevostavba na opravdu úžasném místě? Krásný a dobře udržovaný dům v komunitě Turtle Crossing na West Bay je tedy vaše volba. Tato komunita se nachází na jižní straně West Bay známá svými ochlazujícími ostrovními pasáty a východy slunce nad oceánem. Užijte si podvečer sledováním jedny z největších výletních lodí na světě vyplouvajících z Roatanu. Dům nabízí 3 ložnice a 2 koupelny s otevřenou koncepční kuchyní a obývacím pokojem spojeným s velkou krytou terasou s výhledem na moře. Nachází se jen pár minut od slavné pláže West Bay a jen kousek jízdy autem nebo vodním taxi do West End Village.

Turtle Crossing je malá soukromá pobřežní komunita, která disponuje velmi pěkným bazénem s terasou, krásnou zahradou, výhledy na moře a komunitní platformu s palapou se vstupem do křišťálově čistého moře. Tento dům je připravený k okamžitému nastěhování.

Jednotka v duplexu na West Bay hned u pláže za $289.000

Elegance. Takto lze charakterizovat tento unikátní projet, kde se nachází duplex se dvěma jednotkami. Jedna je nyní na prodej. Jste jen pár kroků od pláže a 5 minut chůze od pláže West Bay. Výjimečné jsou vintage interiéry, které na ostrově zatím jen tak nepotkáte. Otevřené podhledy a světlý nábytek umocňují prostornost celé nemovitosti. 

Kuchyně se může pochlubit špičkovými povrchovými úpravami a je plně vybavena pro každého kupujícího, včetně myčky nádobí a chladničky na víno.
Dvě ložnice mají vlastní koupelnu a pro pohodlí hostů je k dispozici další toaleta. Nástěnné klimatizační jednotky plus stropní ventilátory a dostatek oken umožňují vynikající cirkulaci vzduchu s ohledem na teplotu, kterou preferujete.
Tato vila v BRR má ideální polohu. Je obklopena tropickou džunglí, ale jen pár kroků od pláže a čistého karibského moře. Leží mezi rušným městečkem West End Village a oblíbenou pláží West Bay. S tímto umístěním skutečně získáte to nejlepší z obou světů! Můžete se vydat na pláž West Bay nebo si užít noční život ve West Endu, kdykoli budete chtít. Žádný hluk ani davy lidí vás rozhodně nebude rušit! BRR je také hned vedle dvou z nejlépe hodnocených restaurací na Roatanu - Ibagari a Xbalanque. Jako bonus je komunitní molo a plánovaný beach bar s bazénem.

Vila s 2 ložnicemi na golfovém hřišti Pristine Bay za $325.000

Pristine Bay je přední komunita aktivního životního stylu na Roatanu s 18 jamkovým golfových hřištěm Pristine Bay, pláží s bílým pískem, golf klubem se službami o rozloze větší jak 160 hektarů. Tato vila s nádherným výhledem na moře, 2 ložnicemi a 2 koupelnami byla esteticky vybavena a prodává se se vším příslušenstvím. Velká terasa s výhledem na moře a soukromým bazénem je ideálním místem k odpočinku po dni stráveném na pláži. Uvnitř budete mít maximální pohodlí v moderní kuchyní s mramorovou deskou, skříněmi z masivu a nerezovými spotřebiči. Hlavní ložnice má výhled na moře a vlastní vstup na terasu. Hlavní koupelna má rovněž mramorovou desku a travertinovou podlahu. Dokážete si představit trávit zde zimní měsíce?

Jednotka v Duplexu na golfovém hřišti s 9 jamkami Balck Iguana na West Bay za $375.000

Žijte na greenu! Tato téměř dokončená vila se 2 ložnicemi a 2 koupelnami a výhledem na moře se nachází ve West Bay přímo na greenu a je jen pár kroků od pláže West Bay! Tento exkluzivní nový projekt nabízí prostory zeleně, restauraci, lagunu a krásné vily včetně profesionálně spravovaného 9 jamkového golfového hřiště Black Iguana od renomované firmy Dye Designs. Mezi další plánované vybavení patří bazén a klub. Ráno golf, poté pěšky dolů na pláž West Bay, kde se můžete potápět, šnorchlovat, zajít do restaurace, nakupovat a užívat noční život.

 

Prostorný dvoupatrový dům s bazénem na klíč za $380.000

Toužíte po vlastním domě na ostrově v tichém prostředí nového mezinárodního projektu s potenciálem, ale přece jen kousek od České vesnice? Možná vás zaujme investice v lokalitě Jonesville. Zde si můžete s českou správou domluvit individuální přístup, vlastní půdorys a dispozice domu dle vašich představ nebo finančního rozpočtu. Zděný dům s bazénem a dechberoucím výhledem na moře včetně pozemku a vybavení vychází na neuvěřitelných 380.000 dolarů.

Apartmány 3 + 1 přímo na pláži za $399.000

Když apartmán, tak na pláži. V ideálním případě na klidné pláži mezi West Bay a vesničkou West End. Tento apartmán se 3 ložnicemi a 3 koupelnami má rozlohu 190 m2 a je přímo u moře. Jednotka se nachází ve druhém patře s nádherným ničím nerušeným výhledem na Karibské moře. Kuchyňská linka má žulovou desku a nerezové spotřebiče. Hlavní ložnice má přístup na balkon s výhledem na společný bazén, dok a písečnou pláž. 2. a 3. ložnice mají společný balkon s výhledem na palmy a mangové stromy. Celá budova je jen kousek pěšky od nočního života, restaurací a obchůdků ve vesničce West End, kde je úžasné koupání nebo šnorchlování v zálivu Half Moon Bay. Hned před apartmánem je nejkrásnější korálový útes na Roatanu a známé místo Blue channel!

 

UPOZORŇUJEME, ŽE NABÍDKA NEMOVITOSTÍ NA ROATANU SE RYCHLE MĚNÍ. UVEDENÉ PŘÍKLADY NEMUSÍ BÝT JIŽ K DISPOZICI. POKUD MÁTE ZÁJEM O AKTUÁLNÍ NABÍDKU, KONTAKTUJTE NÁS.

Dne 22.2.2021

Zdroj: Roatan Realtor Association, MLS