• Facebook
  • Instagram

Nabídka nemovitostí za 3 miliony Kč

Severn pohled

Přestože místní obyvatelé Roatanu bydlí velmi levně, někteří v malých domcích ze dřeva a plechu za pár tisíc dolarů, a někdo může nabýt dojmu, že se na ostrově dá pořídit bydlení “za pár drobných”, určitě bychom tento způsob nedoporučovali našim klientům. Vždy dbáme na to, aby se nemovitost, kterou považujeme za dobrou investici, nacházela v chráněné a bezpečné komunitě, nejlépe mezinárodní, která zajistí jak dobrou možnost pronájmu, tak rychlou likviditu v případě pozdějšího prodeje. Zaměřujeme pozornost také na novější projekty ideálně s novostavbami nebo novějšími domy, kde je minimální riziko skrytých vad, které se pak mohou objevit později. Pokud je váš rozpočet okolo 150.000 USD, pak vám můžeme s klidným svědomím doporučit následující možnosti:

1. Terra Chula 

Terra Chula je nový developerský projekt na východní části ostrova a nabízí oázu klidu pro ty, co nechtějí být v centru dění druhé, komerčnější části. Zároveň ale nabízí všechny výhody chráněné komunity a navíc mladé české develpery, kteří udělají vše pro to, abyste se zde cítili jako doma. Plánují zde vybudovat malé městečko fajn lidí, které spojuje láska k přírodě, moři a karibskému rumu.

Severn pohled

Vybrat si můžete ze široké nabídky pozemků, které disponují připojením k elektřině a napojením na vodu. Momentálně probíhá prodej 1. etapy projektu, která je již téměř z poloviny vyprodána. Ceny pozemků od 32 000 USD do 63 000 USD v závislosti na velikosti, svažitosti a výhledu na moře.

Na pozemku si můžete nechat postavit dům na klíč přímo od developerů. Buď si lze vybrat ze 4 modelových variant nebo si můžete nechat zrealizovat vlastní projekt. Nejmenší bungalov lze pořídit již od 54.575 USD. Rodinný apartmán je k dizpozici za 113.875 USD. 

Výhodou projektu jsou nízké HOA poplatky a krásné výhledy z pozemků na tyrkysově modré moře. 

Více informací a jednotlivé modelové domy najdete zde: https://realityroatan.cz/prodej-nemovitosti/1-terra-chula-roatan

Colibri Nest 0000

Colibri Nest 0000

2. Coral Views Village - 3. fáze

Coral Views je moderní, cenově dostupný developerský projekt s nádhernou přírodní scenérií a výhledem z jedné strany na golfové hřiště Black Pearl - jediné osmnácti jamkové golfové hřiště na ostrově, z druhé na pobřeží Hondurasu a romantické ostrůvky Little French Key a Big French Key, v bezprostřední blízkosti městečka French Harbour, což je v současnosti velice žádaná lokalita, a do budoucnosti zcela jistě poroste na hodnotě. Je zde vlastní malá pláž, komunitní bazén a bezpečnost 24/7. 

Ve 3. fázi, která je momentálně v prodeji, se nachází pozemky od 40 tisíc dolarů. Všechny pozemky jsou situované na jižní stranu a zajistí se tak pravidelný větřík z jiho-východní strany, což bývá na ostrově to nejdůležitější pro pohodlné bydlení. Developer v současnosti připravuje nabídku výstavby menších dřevostaveb tak, aby uspokojil poptávku našich klientů i s nižším rozpočtem. O tom vás budeme již brzy informovat. HOA poplatky představují 150 USD měsíčně. 

Více podrobností o projektu Coral Views Village najdete zde: https://realityroatan.cz/prodej-nemovitosti/5-coral-views-village-roatan

cvv17

cvv18

3. Cocolobo Rezort

V případě, že byste chtěli bydlet na západní části ostrova, konkrétně v blízkosti populárního West Endu, ale zároveň na klidném a tichém místě a měli rozpočet do 150.000 USD, pak bychom vám doporučili rezort Cocolobo, kde se dá pořídit apartmán za 135.000 USD o velikosti cca 60 m2 s prostornou terasou. Komunita nabízí vlastní bazén s odpočinkovou zónou, částí s grilem a společenskou místností. Ideální na trávení zimní dovolené v Karibiku a pro případný pronájem v době, kdy na ostrově nejste. 

Náklady HOA jsou 3000 USD ročně a zahrnují veškeré poplatky za údržbu společných prostor i včetně internetu a kabelové televize. 

Více informací o rezortu Coco lobo najdete zde: https://realityroatan.cz/prodej-nemovitosti/90-cocolobo-resort

cocolobo roatan4

cocolobo roatan5

 

 

Pokud by vás některá z nabídek zaujala a potřebovali byste více informací, neváhejte nám napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nás kontaktovat telefonicky či WhatsAppem. Rádi vám sdělíme více podrobností a zodpovíme konkrétní otázky.