• Facebook
  • Instagram

Investice v zahraničí - Roatan

investicee

Investování do nemovitostí na Roatanu má několik výhod oproti investici do nemovitostí v České republice.

 

1. Roatan je krásné karibské letovisko s tropickým klimatem a během posledních let se stalo velmi populárním cílem pro turisty a expaty. Tento vzestup turistického ruchu může vést k vyšším výnosům z pronájmu nemovitostí a zvyšování hodnoty nemovitosti. Navíc, v porovnání s trhem v České republice, mohou být náklady na nákup nemovitostí na Roatanu relativně nízké, což umožňuje investorům koupit nemovitosti za atraktivní ceny.

2. investice do nemovitostí na Roatanu může poskytnout investorům diverzifikaci jejich portfolia. Pokud již mají investoři nemovitosti v České republice, investice do nemovitostí na Roatanu může poskytnout další možnosti diverzifikace a snížit riziko svého portfolia.

3. Investoři na Roatanu mají výhodu v tom, že mohou 100% vlastnit svou nemovitost, což není všude na světě samozřejmostí. Dále, nákup nemovitosti na Roatanu může vést ke získání rezidentury pro celou rodinu, což umožňuje investorům trávit delší dobu na ostrově a užívat si jeho krás a výhod.

Nevýhody: Nicméně, investice do nemovitostí na Roatanu může mít i určitá rizika a omezení. Například vlastnictví nemovitosti v zahraničí může být náchylné k měnovým. Dále, pronájem nemovitosti může být závislý na sezónním turistickém ruchu. Na Roatanu je nejslabší období říjen a listopad. To ale neznamená, že pokud je vaše nemovitost zajímavá, nemůže být i v tomto období velice dobře vytížená.

Celkově lze říci, že investice do nemovitostí na Roatanu může být výhodná pro investory, kteří hledají diverzifikaci svého portfolia a chtějí investovat do nemovitostí v rostoucím turistickém trhu s potenciálem pro vysoké výnosy. Nicméně, jako u každé investice, je důležité provést důkladnou analýzu rizik a přínosů a pečlivě zvážit všechny faktory před investováním. Klíčové je využít služeb expertů na místní realitní trh. Snažíme se našim klientům předat maximální podporu od samotného výběru vhodné nemovitosti, během samotného kupního procesu až po předání nabývacího titulu. Vážným investorům nabízíme i analýzu tržní ceny a případnou kalkulaci návratnosti ROI. Pokud máte zájem o ukázku, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.