• Facebook
  • Instagram

Akční letenky na Roatan - přileťte za námi v roce 2024

maxresdefault

Letenky na Roatan se opět dostávají na skvělé ceny. Proto neváhejte, a přileťte za námi, ať už chcete na Roatanu prožít nádhernou dovolenou, delší pobyt nebo máte zájem o investici do nemovitosti. Leden, únor či březen je jako stvořený pro návštěvu ostrova, protože v Evropě je největší zima, zatímco na ostrově je hlavní sezóna, teplé moře, krásné slunečné počasí a široká škála aktivit, které si zamilujete.

LEVNÉ LETENKY NA ROATAN NAJDETE ZDE:

Cestování přes USA

Ceny letenek začínají pod 13 tisíci za zpáteční letenku, kdy letět můžete z Mnichova či Vídně podle toho, kam to máte nejblíže. Ceny jsou za zpáteční letenku s příručním zavazadlem. Je možné si doplatit i odbavené zavazadlo do 23 kg.

Požadavky pro lety přes USA:

  • ESTA - lze získat zde: https://esta.cbp.dhs.gov s platností na 2 roky pro tranzity přes USA a pobyty v USA do 90 dní. Cena za jednu osobu je 21 USD
  • Vyplnění imigračního formuláře pro přílet do Hondurasu (https://prechequeo.inm.gob.hn/Login) Tento formulář musí být vyplněn pro každého člena rodiny a vytištěno potvrzení, které vám přijde emailem v PDF

Akční letenky pro cesty na Roatan přes USA  najdete zde:

 

Nenašli jste co jste hledali? Máte další otázky? Kontaktujte nás mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes Whatsapp na čísle +420737958383. Rádi vám pomůžeme s výběrem nejlepších letenek i výběrem vhodného ubytování. Provedeme vás ostrovem a ukážeme to nejlepší z Roatanu. Těšíme se na vás.