• Facebook
  • Instagram

Konečně v prodeji 3. fáze projektu Coral Views

Každý z momentálně nabízených pozemků má výhled na moře, na ostrůvky Little a Big French Key  na městečko a marinu French Harbour.

 

Coral Views Village Roatan 04

 

Pozemky 3. fáze

Všechny jsou situované na jižní stranu a zajistí se tak pravidelný větřík z východní strany, což bývá na ostrově to nejdůležitější pro pohodlné bydlení. Naprostou dominantou je výhled na moře a přilehlé ostrůvky Little a Big French Key. Stejně fascinující je i pohled na přístavní městečko French Harbour. Když jsou celý ostrov a moře zahaleny tmou, světélkuje pouze noční obloha a městečko French Harbour. To vše můžete pozorovat každý den z vaší terasy. Z té taky uvidíte v dálce hornatý horizont Hondurasu a panenské souostroví Cayos Cochinos.

Tento projekt disponuje vlastní pláží, ke které máte přístup. Můžete podnikat výlety na kajaku nebo paddle boardu do mangrovů nebo k nedalekému korálovému útesu. K dispozici máte i bazén pro komunitu. To vše včetně nepřetržité ochrany za pouhých 150 USD měsíčně!

Skvělá dostupnost - 3 minuty Eldon's (největší obchodní dům na ostrově), 5 minut Mega Mall plaza (největší obchodní centrum s nemocnicí Cemesa)

Ke každému pozemku jsou vedeny sítě – elektřina, voda

 background 1st

Galerie: 3. fáze výhled na ostrovy

Luxusní vily 3. fáze

V současné době se vypracovalo několik návrhů na modelové domy, které lze plně uzpůsobit přání zákazníka. 

1. 4kk Villa „M“ - dvoupatrová, celková plocha včetně teras a bazénu ca. 400 m2
2. 3KK Villa „L“ - dvoupatrová, celková plocha včetně teras a bazénu ca. 300 m2
3. 3KK Villa „G“ - jednopatrová celková plocha včetně teras a bazénu ca. 210 m2

Výstavbu realizuje český stavitel s mnohaletou zkušeností po celém světě. Projekty jsou koncipované tak, aby maximalizovaly komfort z bydlení v ostrovních podmínkách. Doba dokončení se odhaduje na 9 měsíců. Lze ale zakoupit pouze investiční pozemky bez požadavku na výstavbu. Nabízí se týto možnosti:

1) Jen pozemek viz ceník
2) Pozemek + projektová dokumentace na dům
3) Pozemek + projektová dokumentace na dům + dozor při výstavbě
4) Pozemek včetně domu

 

 

Na pozemku č. 40 se aktuálně staví vila „G“ a na pozemku 39 se staví vila „L“.

Následující pozemky se zatím nebudou prodávat: 1, 2, 3, 4, 5, 6, dále pozemky 47 až 63 a 88, 94 = je to celkem 25 pozemků. Je možné, že se tyto pozemky v údolí bez výhledu promění v budoucnu na náměstíčko s kavárnou, obchůdkem, restaurací a možná i bazénem.

 

Projekt má vlastní pláž a přístup do moře!

a927a5 d25f384a70814000828951fa8b4d234a

Coral Views Village Roatan 13

White Hill Village Beach

 

Vizualizace domů

Půdorys domů