• Facebook
  • Instagram

Parrot Tree Plantation Roatan prochází významnou změnou

Úžasný projekt Parrot Tree, který rozděluje ostrov Roatan na východní a západní část prochází velkou změnou, protože bude vystupovat pod novou značkou světoznámého řetězce Wyndham Hotels. Na konci roku by měli kompletně převzít současný management resortu a poté se začnou dít změny. Očekává se, že se budou standardizovat interiéry všech jednotek, proběhne rekonstrukce budov a veřejného prostranství jako jsou pláže, laguna, bazény, palapy, plážové postele, atrium apod. Všichni netrpělivě čekáme, jak bude vypadat i nové jídelní menu restaurace, která je dominantou celého resortu.

parrot

Wyndham má ve svém portfóliu mnoho klientů, kteří se těší na nové destinace, a tak bude jistě schopen zajistit i velkou obsazenost majitelům nemovitostí v tomto projektu. Dokáže dodat nejenom své zkušenosti a dlouhodobou tradici, ale i špičkové marketingové znalosti. To může posloužit jako dostatečný podklad pro ty investory, kteří hledají nemovitost právě za účelem pronájmu a vysoké rentability!


Cena apartmánů jen pár kroků od moře zde zatím začíná od 125.000USD. Pozemky v projektu umístěné na kopci začínají od 60.000USD a pozemky přímo u moře jen kousek od nádherného korálového útesu od 120.000USD.

Je zde možnost koupě vlastního stání pro loď.

Apartmány jsou plně vybaveny nábytkem z mahagonového dřeva, pracovní deska je vyrobena z granitu a podlahy z travertinu.

Je to nesmírně zajímavá nabídka, protože si investoři mohou pořídit nemovitost za ceny, které ještě nezohledňují převzetí projektu pod značku Wyndham Hotels. Jedná se o jedinečnou příležitost, která stojí za zvážení pro ty, co chtějí chytře investovat.

Více informací o projektu Parrot Tree Plantation