• Facebook
  • Instagram
Letíte na ostrov Roatan a chtěli byste si to opravdu užít? Nemáte ještě ubytování a nevadí vám bydlet v malém eco resortu přímo na pláži s českým majitelem? Neurazí vás 20% sleva pro klienty Reality Roatan? Neomrzí vás západy slunce, švitoření kolibříků a leguáni na stromě? V tom případě pro vás máme zajímavou nabídku..
Zveřejňujeme vám naše vyprávění z cesty do mayského města Copán ležícího na severu Hondurasu blízko hranic s Guatemalou. Toto místo je magické a pokud máte na Roatanu v plánu pobýt delší dobu, určitě se vydejte na výlet do tohoto nádherného městečka.
Balit se na dovolenou může být oříšek a pro některé cestovatele je to ta nejnáročnější část. Pokud máte v plánu navštívit ostrov Roatan, je důležité nezapomenout na některé nutné věci, které byste mohli potřebovat. Abychom vám to zjednodušili, vytvořili jsme seznam položek, které byste neměli nechat doma.
Jako každé místo, které je turisticky velmi populární, i Roatan má období, kdy je zde přeplněno a naopak kdy nepotkáte téměř ani nohu. Nejzákladnějšími faktory jsou počasí a zimní prázdniny. Během zimy jezdí Američané i Evropané za teplem k rovníku. Zimní prázdniny navíc umožňují dětem cestovat a nezmeškat přitom školní docházku.