• Facebook
  • Instagram
Pandemie a virus Covid 19 řádí po celém světě. Jak se s tímto problémem vypořádává Honduras a zejména ostrov Roatan, kolik máme v současné době nakažených a jaká opatření se tu proti nákaze přijala? Zajímají vás informace o dění na ostrově?
Většina našich klientů za námi přilétá se snem žít na ostrově Roatan, ale málo z nich si uvědomuje, jak značné rozdíly zde od našeho domova jsou. Proto přinášíme tento článek rozdělený do více částí. V této části se dozvíte něco o Karibském podnebí a mentaliě místních obyvatel.
Je čím dál více lidí, kteří se stěhují na Roatan. Někteří sem jedou trávit svůj důchodový čas a na práci nemají ani pomyšlení, jiní ale naopak chtějí pracovat či podnikat a hledají příležitosti, kde se uplatnit. Pravdou je, že na Roatanu najdete obory, ve kterých je velká šance uplatnění.
Na internetovém portále oyster.com vyšel krásný článek o top místech na světě vhodných pro rodinný život a výchovu dětí. V žebříčku nejlepších států světa se mimo jiné umístil i ostrov Roatan.
Přečtěte si článek o tom, jak lze žít v Karibiku v důchodovém věku ve dvou za méně než 1000 dolarů měsíčně. Možná se necháte inspirovat a vaše cesta povede na ostrov Roatan.