• Facebook
  • Instagram

Naše služby

Na co se ptají nejvíce ostatní?

Nejvíce frekventované otázky, které od vás dostáváme, jsou sepsány do jednoho komplexního seznamu, který ukojí nejen vaši zvědavost, ale zároveň vám odpoví na vaše praktické dotazy, které se týkají života na Roatanu nejen majitelů nemovitostí, ale i návštěvníků ostrova.

Unudím se válením na pláži?

Rozptýlení si na Roatanu najde snad úplně každý. I ti nejnáročnější najdou zábavu v různých adrenalinových sportech nebo během putování podmořským světem. Na děti čeká legrace při vodních radovánkách. Ostrov Roatan je jeden velký zážitek, na který nikdy nezapomenete.

Kdo mi stluče střechu nad hlavou?​

Uvolněte uzdu vaší fantazie a společně s vaším oblíbeným architektem navrhněte dům svých snů. Místní stavitelé vám zhmotní váš projekt díky jejich zkušenostem s výstavbou domů na ostrově Roatan a materiálům té nejvyšší kvality. Život v Karibiku je na dosah ruky.​

Jak funguje nákup domu na ostrově?

Pokud se rozhodnete spolupracovat s námi, tak nákup nemovitosti na ostrově Roatan pro vás bude nejen jednoduchý, ale i příjemný zážitek. Dohlédneme na to, aby celý převod nemovitosti byl plynulý, bezpečný a komunikace s úřady a právníky co nejjednodušší.

Kam si vystavím růžový porcelán?

Ikeu na ostrově nehledejte. Jsou tu ale velice zruční truhláři, kteří vyrábí nábytek z prvotřídního dřeva. Vybavíte si tak dům mimořádnými kousky, které jsou vyhledávány designéry z celého světa. Ostatní najdete v lokálních prodejnách s nábytkem a elektronikou.

Co když přiletí tajfun a odnese si dům?

Přestože se Roatan z hlediska přírodních katastrof řadí mezi nejbezpečnější ostrovy v Karibiku, je dobré myslet na zadní vrátka a pojistit si tak nemovitost, která je od vás tak daleko. Nemusíte se obávat případných rizik a doma můžete zaměstnat vaši mysl jinak.

Přiletím radši s balíkem v kapse!

Nemusíte se stresovat přepravou hotovosti. Lepším řešením je využití zdejších bankovních institucí. Snadno si převeďte finanční prostředky na zdejší účet a na ostrově vybírejte kdykoliv potřebujete. Navíc ušetříte při platbě v místních supermarketech.

To musím furt vycestovávat? Nechci!

Nemusíte být agentem tajných služeb, abyste měli dva občanské průkazy. Ten honduraský vám pomůžeme získat my. Existuje několik variant a stačí si jen vybrat, která je vhodná právě pro vás. Kromě permanentního pobytu tím získáte i mnoho dalších benefitů.

Kolik mě to bude stát?

Naše porfolio služeb velice obsáhlé, a proto chceme, aby všechny činnosti byly transparentní a srozumitelné. Chceme, aby klient byl vždy dopředu obeznámen s cenovou kalkulací, která bude konečná a nebudou ho čekat žádná nepříjemná překvapení.