• Facebook
  • Instagram

Pomůžeme s vybavením domu

Pro každého, kdo uvažuje o koupi nemovitosti na ostrově Roatan, bude jistě zajímat i následné vybavení domu či apartmánu. Nejen že je to zásadní položka v plánovaném rozpočtu, ale důležitost tkví i ve výsledném dojmu, který pomáhá nemovitost dobře a hlavně rychle pronajmout. 

Pokud jste si splnili svůj celoživotní sen a investovali do vytouženého domu v Karibiku nemalé úspory, určitě budete chtít i jeho design přiblížit co nejvíce vaší fantazii, abyste se v něm cítili jako doma.

Je dobré si ale uvědomit, že nakupování v Praze na Zličíně je podstatně odlišné od nakupování na malém ostrově Roatan v Karibiku. Ale díky národním přepravním společnostem jako jsou Fedex a Dhl se žádné nároky na vaší kreativitu nekladou a vy si klidně můžete vaše oblíbené houpací křeslo nechat poslat až do domu na Roatan. Ale pokud se rozhodnete dát šanci místnímu trhu s nábytkem, možnosti tu rozhodně jsou.

Na ostrově žije celá řada nesmírně šikovných truhlářů. Jejich výrobky zejména z mahagonu jsou velice žádané po celém světě. V Americe se jejich stoly, ručně vyřezávané vchodové dveře nebo šatní skříně prodávají za velké peníze. Většina našich klientů upřednostňuje právě interiér z místních materiálů, a proto se snažíme rozšířit naše služby i o výrobu nábytku na míru. Můžete si vybrat buď cedrové dřevo, mahagon, san juan ( bílý mahagon), tropical wood nebo jen honduraskou borovici.

 

Ukázka nábytku na míru

 

Dílna a výrobní proces

 

Oblíbené obchody s nábytkem

a6f6768e07acf498e7fc01c1bc71d9d7

Atocha

Jackson Plaza

Řetězec s nejdelší působností na Roatanu (již přes 10 let). Z centrálního skladu přímo v Hondurasu dováží nábytek vysoké kvality včetně výrobku z honduraského tvrdého dřeva. Vybavení pro ložnice, kuchyně i obývací prostory.

webové stránky

ESR21072MOCHALR1 1

Proimi

Coral Stone Sandy Bay

Nový obchod s designovým nábytkem, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Honduraská společnost s třicetiletou tradicí, která dováží své výrobky po celém světě. Vyberte si z interiorového i exterierového nábytku.

webové stránky

064fe3f5ee9dcadbcb9a93b5e1d96f32

Eco Furniture

Sandy Bay

Místní společnost, která si rychle získala reputaci na trhu s nábytkem. Využívají tvrdé dřevo, které pochází z honduraských lesů po obnově. Vše je vlastní design s výrobou na Roatanu. V nabídce mají širokou škálu druhů dřeva.

webové stránky