• Facebook
  • Instagram

Doporučené nemovitosti

Dübü Villas

Moderní vily od $385,000

Moderní vily kousek od West Bay

Na West Bay se právě rozjíždí nový developerský projekt Dübü Villas. Tento soukromý komplex nabídne dvoupatrové a třípatrové vily, každá na vlastním pozemku. Nachází se přes ulici od restaurací, obchodů a oceňované pláže West Bay, a přesto nabízí jedinečné soukromí, klid a odstup od turistického ruchu. 

Plážová vila v Diamond Beach

Moderní vila se 3 ložnicemi $1,000,000

Moderní vila na klíč u Camp Bay

Jedinečná nemovitost na vlastní soukromé pláži rezortu Diamond Beach, pár minut autem od Camp Bay Beach, na východě ostrova, kde je ještě panenská příroda a ryzí karibská atmosféra. Majitel ji prodává v téměř dokončeném stavu, nový majitel si tedy může zvolit vzhled interiéru a další detaily. Doporučujeme.

TERRA CHULA APARTMENTS

apartmány od $299,000

Apartmány na klíč s výhledem na moře

Máme pro vás jedinečnou příležitost - předprodej apartmánů s krásným výhledem na moře, které můžete pronajímat profesionální službou nebo užívat k vlastnímu bydlení, v komunitě najdete vlastní molo, kde můžete kotvit loď nebo, pražírnu kávy, nebo se můžete na kajaku vydat prozkoumat mangrovové kanály.

BluRoa West Bay Villa

Moderní vila 3+kk od $299,000

Moderní vila na klíč na West Bay

Jedinečný projekt v dochůzkové vzdálenosti od pláže West Bay. Vily se 2 ložnicemi a 2,5 koupelnami s dodáním na klíč přímo naproti golfovému hřišti The Black Iguana. Ideální k vlastnímu bydlení či jako investice, v této lokalitě se nemovitosti perfektně pronajímají jak dlouhodobě tak krátkodobě.

Pristine Heights

Luxusní apartmány od $420,000

Apartmány v Pristine Bay

Luxusní developerský komplex s apartmány s nádhernými výhledy na oceán a korálové útesy. Nový projekt, který spadá pod jurisdikci Próspera, a má vizi nabídnout nadstandartní bydlení a životní styl v nově vznikajícím městě budoucnosti. Objevte nové možnosti Roatanu!

Aldea Nomade - Casa Tulum

Řadový dům s bazénem od $240,000

Vila na klíč s moderním designem

Toužíte mít vlastní nemovitost na ostrově Roatan, ale váš rozpočet je omezený? Pak vás možná zaujme nabídka nové výstavby - krásné 3 ložnicové vilky na klíč s bazénem v malém satelitním projektu Aldea Nomade - jen pár minut autem od veškeré občanské vybavenosti.

Duna Residences

Studia a apartmány od $110,000

Studia a apartmány ve městě Próspera

Cenově velice příznivé studia a apartmány s nádhernými výhledy na oceán ve 14ti patrové věži s obchody a kancelářemi ve městě Prospéra ve středu Roatanu s vlastní jurisdikaturou a daňovým rájem. Staňte se součástí velice kontroverzního projektu s obrovským potenciálem do budoucna. 

Watercolors

Luxusní apartmány od $600,000

Luxusní apartmány na vlastní pláži

Watercolors je unikátní projekt, který vzniká v prestižní oblasti na vlastní pláži mezi West Bay a West End, v blízkosti jednoho z nejluxusnějších hotelů Ibagari. Tato oblast má obrovský potenciál a developer si klade za cíl vytvořit projekt, který nemá na ostrově obdoby.

Las Vistas na pláži Camp Bay

pozemky od $79,900

Pozemky a domy na klíč nad pláži Camp Bay

Las Vistas je nový, velmi zajímavý developerský projekt na pláži Camp Bay Beach. Nachází se na krásném svahu přímo přes silnici od vstupu k veřejné pláži Camp Bay. V nabídce jsou pozemky s výhledy na tyrkysově modré moře a domy přímo na klíč od architekta Huga Coella. 

Ocean One Luxury Villas West Bay

od $599,000

Luxusní vily u pláže West Bay

Nový development jen pár kroků od pláže West Bay nabízí 21 luxusních vil, které jsou propojené luxusním velkým bazénem. Tento projekt se nachází za oblíbeným hotelem Paradise Beach Hotel. Ocean One nabízí perfektní soulad mezi soukromím se servisem na míru.

Plážový apartmán Springwater Camp Bay

$499,000

Apartmán na pláži Camp Bay

Tato nádherná jednotka na soukromé pláži na oblíbené Camp Bay nabízí druhý domov u moře pro ty, co chtějí být mimo davy turistů. V této lokalitě dosáhnete naprostého klidu, souznění s přírodou a oceánem. Tato lokalita je velmi atraktivní a pozemků a nemovitostí jako je tato je málo. 

Acqua di Mare West Bay

od $435.000

Apartmány jen pár kroků od pláže West Bay

Nové luxusní apartmány v hotelovém komplexu butikového stylu v klidné a zelené části Kai Linda, jen pár kroků od hotelového komplexu Caribe Tesoro na pláži West Bay, kde najdete veškerou vybavenost, restaurace, bary, vodní taxi, apod. Ideální na částečný pronájem i vlastní bydlení.

Ostrovy Cayos Cochinos

pozemek $80,000, celý ostrov $895,000

Ostrov nebo parcely na atolu

Vzácná příležitost vlastnit ostrov v blízkosti Roatanu přímo v národním parku Cayos Cochinos. K mání jsou i pozemky na sousedním ostrově s bílou pláží a průzračnou vodou. V okolí je úžasný korálový útes a panenská příroda.

Guaiabara Beach

pozemky od $179,000

Pozemky s výhledem na moře

Mezinárodní komunita zdevelopovaná kanadskými investory, která nabízí nádherné pozemky přímo u vlastní písčité pláže s výhledy na tyrkysové moře a korálový útes v bezprostřední blízkosti městečka French Harbor a golfového hřiště.

Lawson Rock

od $329,000

Apartmány na pláži

Komunita ve čtvrti Sandy Bay, kterou nejspíše čeká v následujících letech největší vývoj. Máte zde vlastní pláž, bazén, molo s palapou a recepci s již zaběhlým managementem. Není divu, že Lawson Rock patří mezi ty nejlepší na ostrově.

Life Style

od $ 68.900

Pozemky blízko u moře

Pokud hledáte nemovitost blízko u moře s nádherným výhledem uporstřed ryzí tropické zahrady, je nový projekt Life Style přímo pro vás. Je určen pro ty, kteří jsou úzce spojeni s přírodou a jsou zastánci zdravého životního stylu stejně jako sám developer.

WEST BAY GOLF CLUB

od $325,000

Vilové domy

Úplná novinka. Buďte součástí výstavby druhého golfového hřiště na ostrově Roatan v bezprostřední blízkosti nejkrásnější pláže na západě ostrova West Bay. Vzhledem k tomu, že se právě zahájil prodej máte možnost vybrat si to nejlepší.

Parrot Tree Plantation

od $60.000

Apartmány, vily a pozemky

Krásné místo ve středu ostrova s přírodní mořskou lagunou, bazény, písečou pláží. Ať už si pořídíte pozemek s vlastním domem nebo koupíte apartmán přímo u moře, zázemí a bezpečnost rezortu vám umožní žít karibský život podle svých představ.

The Meridian

od $299.000

Apartmány a vily

Úžasné místo poblíž West Bay na překrásném sopečném pobřeží. Užívejte si venkovní bazény, pláž, restauraci a další nadstandartní příslušenství. Výhodná investice pro ty, co chtějí svůj apartmán pronajímat za účelem krátkodobých rekreačních pobytů.

Caribe Tesoro - studio

$ 170.000

Studio na West Bay pláži

Buďte součástí velice úspěšného butikového hotelu.Vlastnit studio na jedné z nejkrásnějších pláží světa se nyní může stát skutečností. Pronájem $ 150 - 220/noc a vysoká míra obsazenosti vám zajistí pravidenou rentu a vysokou roční ziskovost.

GRAND ROATAN

od $565,000

Apartmány na pláži

Apartmány na velice lukrativním místě přímo na kraji pláže West Bay beach. Tuto možnost pro vás připravil Grand Roatan. Pozorujte famózní západ slunce z té nejlepší pozice na ostrově, z vašeho balkónu. Bílý písek, nádherné šnorchlování a blankytné moře.

Coral Views Village

od $45,000

Pozemky s možností výstavby domu

Božské pozemky v jednom z nejúspěšnějcích mezinárodních projektů na ostrově Roatan. Výhledy na karibské moře, pobřeží Hondurasu a romantické ostrůvky Little a Big French Key. Blízko veškeré dostupnosti města French Harbor.

Pristine Bay

$299,000

Luxusní vily

Koupit si dům na jednom z nejkrásnějších golfových hřišť v Karibiku zatím nebylo jednodušší. Vyberte si z několika variant luxusních vil. Život plný relaxace, golfu a vodních radovánek umocní dechberoucí výhled na korálový útes a tyrkysové moře.

pozemek od $48,000, dům od $180,000

Pozemky, dřevostavby na klíč

Nová komunita nabízí krásné pozemky s výhledem na moře, kde si můžete nechat postavit dům podle vašeho vkusu a rozpočtu, dále vlastní molo, kde můžete kotvit loď nebo se na kajaku vydat prozkoumat mangrovové kanály.