• Facebook
  • Instagram

Doporučené nemovitosti

Watercolors

Luxusní apartmány od $475,000

Luxusní apartmány na vlastní pláži

Watercolors je unikátní projekt, který vzniká v prestižní oblasti na vlastní pláži mezi West Bay a West End, v blízkosti jednoho z nejluxusnějších hotelů Ibagari. Tato oblast má obrovský potenciál a developer si klade za cíl vytvořit luxusní projekt, který nemá na ostrově obdoby.

Las Vistas na pláži Camp Bay

pozemky od $64,900

Pozemky a domy na klíč nad pláži Camp Bay

Las Vistas je nový, velmi zajímavý developerský projekt na pláži Camp Bay Beach. Nachází se na krásném svahu přímo přes silnici od vstupu k pláži Camp Bay. V nabídce jsou pozemky s výhledy na tyrkysově modré moře a domy přímo na klíč od architekta Huga Coella. 

Ocean One Luxury Villas West Bay

od $575,000

Luxusní vily u pláže West Bay

Nový development jen pár kroků od pláže West Bay nabízí 21 luxusních vil, které jsou propojené luxusním velkým bazénem. Tento projekt se nachází za oblíbeným hotelem Paradise Beach Hotel. Ocean One nabízí perfektní soulad mezi soukromím se servisem na míru.

Blue Roatan Residencies

od $187,000

Apartmány a dvojdomky na Orchid Beach

Nová, velmi zajímavá komunita na atraktivní lokalitě mezi West Endem a West Bay pláží, která nabízí nové dvojdomky a apartmány s vkusným moderním vybavením, nacházející se v bezprostřední blízkosti vlastní soukromé pláže, beach clubu a dalších komunitních prostor. 

Plážový dům Springwater Camp Bay

$660,000

Velký tropický dům s vlastní pláži

Tento nádherný dům s vlastní pláží na oblíbené Camp Bay nabízí druhý domov u moře pro ty, co chtějí být mimo davy turistů. V této lokalitě dosáhnete naprostého klidu, souznění s přírodou a oceánem. Tato lokalita je velmi atraktivní a pozemků a nemovitostí jako je tato je málo. 

Acqua di Mare West Bay

od $349 000

Apartmány jen pár kroků od pláže West Bay

Nové luxusní apartmány v hotelovém komplexu butikového stylu v klidné a zelené části Kai Linda, jen pár kroků od hotelového komplexu Caribe Tesoro na pláži West Bay, kde najdete veškerou vybavenost, restaurace, bary, vodní taxi, apod. Ideální na částečný pronájem i vlastní bydlení.

Ostrovy Cayos Cochinos

pozemek $80,000, celý ostrov $895,000

Ostrov nebo parcely na atolu

Vzácná příležitost vlastnit ostrov v blízkosti Roatanu přímo v národním parku Cayos Cochinos. K mání jsou i pozemky na sousedním ostrově s bílou pláží a průzračnou vodou. V okolí je úžasný korálový útes a panenská příroda.

Guaiabara Beach

pozemky od $80,000, dům $375,000

Pozemky a domy na pláži

Mezinárodní komunita zdevelopovaná kanadskými investory, která nabízí nádherné pozemky přímo u vlastní písčité pláže s výhledy na tyrkysové moře a korálový útes v bezprostřední blízkosti městečka French Harbor a golfového hřiště.

East Villa - dům na pláži

$ 378.000

Dům v lokalitě First Bight s bazénem

Chcete vlastnit moderní novostavbu přímo na vlastní pláži na Roatanu? Pak se tento sen může stát skutečností. Úžasná příležitost jak si pořídit svoji nemovitost snů pro svůj druhý domov nebo pro případný pronájem. Dům se třemi ložnicemi možná čeká přímo na vás.

Lawson Rock

od $250,000

Apartmány na pláži

Komunita ve čtvrti Sandy Bay, kterou nejspíše čeká v následujících letech největší vývoj. Máte zde vlastní pláž, bazén, molo s palapou a recepci s již zaběhlým managementem. Není divu, že Lawson Rock patří mezi ty nejlepší na ostrově.

Cocolobo Resort

od $ 125.000

Apartmány u moře blízko West End

Tropický a typicky karibský rezort v žádané lokalitě West End, kde můžete vlastnit apartmán, využívat jej k vlastním potřebám a vydělávat na pronájmu v době vaší nepřítomnosti. Kochejte se přírodním prostředím a výhledem na tyrkysové moře.

Life Style

od $ 68.900

Pozemky blízko u moře

Pokud hledáte nemovitost blízko u moře s nádherným výhledem uporstřed ryzí tropické zahrady, je nový projekt Life Style přímo pro vás. Je určen pro ty, kteří jsou úzce spojeni s přírodou a jsou zastánci zdravého životního stylu stejně jako sám developer.

WEST BAY GOLF CLUB

od $325,000

Vilové domy

Úplná novinka. Buďte součástí výstavby druhého golfového hřiště na ostrově Roatan v bezprostřední blízkosti nejkrásnější pláže na západě ostrova West Bay. Vzhledem k tomu, že se právě zahájil prodej máte možnost vybrat si to nejlepší.

Parrot Tree Plantation

od $60.000

Apartmány, vily a pozemky

Krásné místo ve středu ostrova s přírodní mořskou lagunou, bazény, písečou pláží. Ať už si pořídíte pozemek s vlastním domem nebo koupíte apartmán přímo u moře, zázemí a bezpečnost rezortu vám umožní žít karibský život podle svých představ.

The Meridian

od $299.000

Apartmány a vily

Úžasné místo poblíž West Bay na překrásném sopečném pobřeží. Užívejte si venkovní bazény, pláž, restauraci a další nadstandartní příslušenství. Výhodná investice pro ty, co chtějí svůj apartmán pronajímat za účelem krátkodobých rekreačních pobytů.

Caribe Tesoro - studio

$ 170.000

Studio na West Bay pláži

Buďte součástí velice úspěšného butikového hotelu.Vlastnit studio na jedné z nejkrásnějších pláží světa se nyní může stát skutečností. Pronájem $ 150 - 220/noc a vysoká míra obsazenosti vám zajistí pravidenou rentu a vysokou roční ziskovost.

Las Palmas

od $ 249.000

Apartmán na pláži

Tento resort má vše, co očekáváte od oazy v Karibiku. Dominantou je nádherný bazén. Můžete ale navštívit i místní restaurace, bary, soukromou pláž ale i posilovnu. V současné době zde stojí původní hotel, který nabízí mnoho aktivit pro váš volný čas.

GRAND ROATAN

od $299,000

Apartmány na pláži

Apartmány na velice lukrativním místě přímo na kraji pláže West Bay beach. Tuto možnost pro vás připravil Grand Roatan. Pozorujte famózní západ slunce z té nejlepší pozice na ostrově, z vašeho balkónu. Bílý písek, nádherné šnorchlování a blankytné moře.

Coral Views Village

od $45,000

Pozemky s možností výstavby domu

Božské pozemky v jednom z nejúspěšnějcích mezinárodních projektů na ostrově Roatan. Výhledy na karibské moře, pobřeží Hondurasu a romantické ostrůvky Little a Big French Key. Blízko veškeré dostupnosti města French Harbor.

Pristine Bay

$299,000

Luxusní vily

Koupit si dům na jednom z nejkrásnějších golfových hřišť v Karibiku zatím nebylo jednodušší. Vyberte si z několika variant luxusních vil. Život plný relaxace, golfu a vodních radovánek umocní dechberoucí výhled na korálový útes a tyrkysové moře.

TERRA CHULA Jonesville

pozemek od $40,000, dům od $82,000

Pozemky, dřevostavby na klíč

Nová komunita nabízí krásné pozemky s výhledem na moře, kde si můžete nechat postavit dům podle vašeho vkusu a rozpočtu, dále vlastní molo, kde můžete kotvit loď nebo se na kajaku vydat prozkoumat mangrovové kanály.