• Facebook
 • Instagram

Terra Chula Roatan

V7 zvenku foto7 kopie

Terra Chula na východní části ostrova nabízí oázu klidu pro ty, co nechtějí být v centru dění západu ostrova ani okolí French Harboru. Zároveň ale nabízí všechny výhody chráněné komunity a české develpery, kteří udělají vše pro to, abyste se zde cítili jako doma. Plánují zde vybudovat malé městečko fajn lidí, které spojuje láska k přírodě, moři a karibskému rumu. Můžete si vybrat ze čtyř typizovaných dřevěných domů, ale architekt rovněž dokáže realizovat individuální projekt domu podle Vašeho přání. Výhodou jsou nízké komunitní poplatky za správu společných prostor, které činí 45 USD za vlastnictví pozemku a 110 USD v případě vlastnictví domu. Komunita také nabízí vlastní property management (údržbu nemovitosti) a rental management (profesionální pronájem nemovitosti).

Pozemky

Vybrat si můžete ze široké nabídky pozemků, které disponují připojením k elektřině a napojením na vodu. Momentálně probíhá prodej 1. etapy projektu, která je již téměř z poloviny vyprodána. Ceny pozemků od 53 000 USD do 140 000 USD v závislosti na velikosti, svažitosti a výhledu na moře.

Severn pohled

Dron vizualizace

 

Poseldní volné parcely na prodej v projektu Terra Chula

mapka LIGHT 02

PRODÁNO        REZERVACE        VOLNÉ

 

První fáze - poslední pozemky na prodej

číslo pozemku výměra pozemku v m2 koncová cena pro klienta (USD) poznámka
V1 643 m2 PRODÁNO svažité parcely s exkluzivními výhledy na oceán
V5 685 m2 PRODÁNO
V6 468 m2 PRODÁNO
P3 802 m2 PRODÁNO  
N3 483 m2 PRODÁNO Svažité parcely s krásnými výhledy do přírody a na oceán
N4 494 m2 PRODÁNO
N7 501 m2 PRODÁNO
N10 380 m2 PRODÁNO
N11 417 m2 PRODÁNO
Koncová cena zahrnuje přípojky do elektrické sítě a přípojku vody, provizi realitnímu agentovi. V ceně nejsou zahrnuty CLOSING COSTS cca 6 % a právní zastoupení z plné moci.

Doporučujeme pozemky s krásným výhledem na moře - S18, R4 a R5 a V5. Zájemcům pošleme fotografie či video přímo z parcely.

 

Druhá fáze

Ceník 1

Ceník 2

 

Přehled modelových domů na klíč

 
 

Colibri Nest

Tento dům je ideální pro odpočinek a relax. Vůně dřevěných konstrukcí a hezkého designu, vám navodí příjemný pocit. Vhodný pro páry, menší rodiny k rekreaci a k pronájmu turistům. Pořiďte si vlastní místečko v Karibiku a užívejte si především přírodu a výlety i s omezeným rozpočtem... 

  

 • Obytná plocha 36 m2
 • Terasa 18 m2
 • Celkem 54 m2
 • Cena domu od $ 130.000 

Holiday Cottage

Je dům se dvěma ložnicemi, prostorným obývákem s kuchyní a se dvěma koupelnami. Čtyři lidé se tady budou cítit velmi pohodlně. Představte si, že si s celou rodinou užíváte ten výhled a pohodlí. Děti jsou vedle, a možná se vám nechce z postele. Ale společná snídaně na terase je skvělý začátek dne a potom na pláž. Dokážete si to představit?

 • Obytná plocha 107 m2
 • Terasa 32 m2
 • Celkem 139 m2
 • Cena domu od $195.000

Carribean House

Je veliký dům se třemi ložnicemi, prostorným obývákem a kuchyní a se dvěma koupelnami. I šest lidí se v něm bude cítit velmi pohodlně. A ta obrovská terasa. Jen se podívejte, tady se bude grilovat jedna báseň. A k tomu něco dobrého. Možná skleničku karibského rumu nebo chilského vína a užít si relax. Ta pohoda a klid.

 • Obytná plocha 132 m2
 • Terasa 32 m2
 • Celkem 164 m2
 • Cena domu od $230 000

Jak by mohl vypadat interier domu?

Individuální výstavba domu na klíč

Pokud jste si nevybrali mezi modelovými domy, develper nabízí také zajištění výstavby individuálního domu podle přání klienta. Takový dům je náročnější na výstavbu, ale uspokojí potřeby náročnějších klientů. V případě zájmu nás prosím kontaktujte pro konkrétní cenovou nabídku, rádi pomůžeme zrealizovat váš sen v realitu.

 

Poloha nemovitosti

>