• Facebook
  • Instagram

Blue Roatan Residencies

Blue Roatan Residencies je nová komunita, která vzniká mezi turisticky atraktivními lokalitami West Bay a West End na klidné pláži Orchid Beach, která je známá svým oranžovým pískem, klidným vstupem do moře a krásným korálovým útesem, který se nachází kousek od pobřeží. V této lokalitě se nachází převážně rezidentní domy a exkluzivní butikové hotely, např. hotel Ibagari, který patří mezi nejluxusnější hotely na ostrově. Tato lokalita teprve teď začíná narůstat na popularitě a je proto ideální investicí do budoucna. Nenajdete zde velké skupiny turistů, jako na pláži West Bay, ale především místní rezidenty a lidi, kteří mají rádi své soukromí a klid. Na West Bay ale dojdete příjemnou procházkou a můžete si užívat veškerou vybavenost tohoto turistického místa. Developer zde začal budovat malé městečko s názvem Blue Roatan Residencies, kde do budoucna vyroste několik domů, dvojdomů a apartmánů. Chce zachovat soukromí a dostatek zeleně pro odpočinek, ale zároveň vytvořit komunitu, kde se budou moci lidé scházet a trávit spolu čas. Apartmány i duplexy (dvojdomy) jsou i vhodnou investiční nemovitostí, jelikož mohou být součástí nájemního programu a lze je tak snadno pronajímat turistům a hostům.

Nabídka nemovitostí

DVOJDOMEK - DUPLEX

 Dvojdomek na klíč se 2 ložnicemi a 2,5 koupelnami O velikosti 180 m2. Vysoký standard stavebních materiálů se zaměřením na dostatek světla a moderního vybavení. Velké ložnice a dobře řešený půdorys. Velká otevřená kuchyně s prostornou jídelnou a obývací částí, kde projdete velkými skleněnými dveřmi přímo na balkon. Kuchyňská linka je vybavena prvotřídními nerezovými spotřebiči, mramorovou pracovní deskou, nadčasovými skříňkami a je plně vybavena včetně myčky na nádobí a lednice na víno. Dále v domě naleznete 2 velké ložnice, ke každé je vlastní koupelna. Součástí domu je ještě jedna toaleta. Klimatizační jednotky společně s větráky zajišťují příjemé chlazení v domě, ať už se rozhodnete pro jakoukoliv teplotu. Dům je situován v přírodě, v tropické zahradě jen pár kroků od pláže. Poslouchejte zpěv ptáků a relaxujte na terase domu nebo na balkoně. CENA 339.500 USD a HOA poplatky 300 USD/měsíc.

Blue Roatan Residences 1

 APARTMÁNOVÝ DŮM S 5 JEDNOTKAMI

Tento apartmánový dům nabízí dva typy apartmánů - menší s 1 ložnicí a větší s 2 ložnicemi. Opět je vystavěn ve vysokém standardu s kompletním vybavením na klíč. 

Jednotka 2 ložnice, 2,5 koupelny - CENA 319.000 USD, poplatky HOA 297 USD/měsíc

Jednotka 1 ložnice, 1,5 koupelny - CENA 187.000 USD, poplatky HOA 189 USD/měsíc

Sleva při koupi obou jednotek!

D MOD 2

 

Komunita nabízí následující služby:

- údržba a úklid společných prostor

- bezpečnost

- péče o zahradu

- péče a údržba pláže

- elektřina a voda ve společných prostorech

- spotřeba vody v jednotce v prvním roce je zdarma, od druhého roku bude vyúčtována dle spotřeby za 2 centy/galon

- výmalba a péče o exterior nemovitostí

- údržba mola, na které budou mít přístup všichni majitelé

Developer nabízí 1 letou záruku na výstavbu. 

Financování

10 % u podpisu smlouvy, 30 % při zahájení stavebních prací, 30 % pro dokončení zdí, oken a střechy, 30 % při dokončení a předání nemovitosti

Developer je schopen jednotku předat do cca 6 měsíců od podpisu smlouvy.

GALERIE

 

Mapa projektu