• Facebook
  • Instagram

West End Suites

382c2c10ec69853476d768b5367690db

West End Suites je nový apartmánový dům přímo na písečné pláži v oblíbeném místě West End - přímořském městečku plném rybářských lodí, potápěčských základen, barů, obchůdků, restaurací, hotelů a penzionů. Není snad turisticky oblíbenějšího místa než je právě West End, kde jsou písečné pláže, nádherná místa na šnorchlování a pár minut vodním taxi od nejkrásnější písečné pláže na ostrově - West Bay beach.

Apartmánový dům se nachází na odlehlejším, klidném a tichém místě West Endu, vedle potápěčské základny Eco Divers. Před domem se dá bez problémů parkovat na soukromém bezplatném parkovišti. Dům leží kousek od vyhlášené restaurace a penzionu, kde připravují výborné snídaně. To je výhoda v případě pronájmu, kdy se dá apartmán zařadit do kategorie bed&breakfast, což zvyšuje prestiž nemovitosti pro turisty. 

Apartmány jsou zcela dokončeny, všechny nabízí 100 m2 plochy, 2 ložnice, koupelnu, kuchyňský kout s velkou obývací částí a balkon s výhledem na moře. Kuchyně je vybavena nerezovými spotřebiči - lednicí s mrazákem, myčkou na nádobí, sporákem s troubou, digestoří a mikrovlnkou. Všechny kuchyně navíc disponují luxusní granitovou deskou. 

Ceník:

  • 145.000 USD - apartmán v prvním patře, prostřední
  • 159.000 USD - apartmán v prvním patře, krajní
  • 159.000 USD - apartmán ve druhém patře, prostřední - PRODÁNO
  • 174.000 USD - apartmán ve druhém patře, krajní

Cena se odvíjí především od kvality výhledu na moře.

Apartmány se dají velice dobře pronajímat za 1200 USD / týden. Majitel do budoucna plánuje vlastní property a hotel management. 

HOA poplatky jsou pouhých 150 USD / měsíc.

Poloha nemovitosti: