Coral Views Village

 

Coral Views je vysoce ekologický, cenově dostupný developerský projekt s nádhernou přírodní scenérií a výhledem na golfové hřiště Black Pearl - jediné osmnácti jamkové golfové hřiště na ostrově, v bezprostřední blízkosti městečka French Harbour, což je v současnosti velice žádaná lokalita, a do budoucnosti zcela jistě poroste na hodnotě. Cílem je vytvořit exkluzivní tropickou, soukromou komunitu vybíravých zákazníků, majitelů budoucích domů a vil. Zároveň si ale developer přeje zachovat přírodní bohatství, které toto místo činí vyjímečným. Komunita má vlastní soukromou pláž s jemným bílým pískem, s kokosovými palmami, bazénem a palapami s výhledem na karibské moře a veškerým plážovým příslušenstvím, které potřebujete při trávení volného času na pláži a na moři.

cvv7

cvv6

  

Proč právě Coral Views Village?

  • mezinárodní develperský projekt s vysokým investičním potenciálem na ostrově
  • vlastní soukromá písečná pláž s marinou
  • kvalitní infrastruktura, skryté elektrické vedení, vlastní studny pro zásobu vody
  • vysoké nároky na bezpečnost, ostraha 24/7
  • exkluzivní výhledy na golfové hřiště či ostrůvky LIttle a Big French Key
  • některé pozemky mají tzv. 360 stupňový výhled - na všechny strany ostrova, moře vidíte z obou stran
  • v blízkosti se nachází město French Harbor s veškerou vybaveností
  • 5 minut autem od nádherných ostrůvků s plážemi Little French Key a Big French Key a Fantasy Island
  • koupí pozemku se nezavazujete k výstavbě domu, pozemek vám může sloužit jen jako investiční uložení peněz

cvv2

cvv

Výstavba domu na míru každému

Developer chce spolupracovat přímo s kupujícím a zajistit mu tak postavit dům svých snů. Každá vila může být vysvavěna ve stylu, který splňuje požadavky komunity, a zároveň odpovídá představám a touhám kupujícího. Úzká spolupráce s kupujícím a týmem architektů umožňuje postavit vkusné, atraktivní a ekologické domy v ostrovním i moderním designu a domyslit každý detail. Díky tomu lze zachovat přírodní bohatství tohoto neuvěřitelného, fascinujícího místa na Roatanu.

vila1

vila3

vila2

 

ZAHÁJEN PRODEJ 94 POZEMKŮ POSLEDNÍ 3. FÁZE!

Všechny pozemky jsou situované na jižní stranu a zajistí se tak pravidelný větřík z východní strany, což bývá na ostrově to nejdůležitější pro pohodlné bydlení. Naprostou dominantou je výhled na moře a přilehlé ostrůvky Little a Big French Key. Stejně fascinující je i pohled na přístavní město French Harbour. Když jsou celý ostrov a moře zahaleny tmou, světélkuje pouze noční obloha a přilehlé městečko. To vše můžete pozorovat každý den z vaší terasy. Z té taky uvidíte v dálce hornatý horizont Hondurasu a panenské souostroví Cayos Cochinos.

Měsíční poplatky za údržbu komunity 150 USD měsíčně.

CENÍK POZEMKŮ NA PRODEJ

 

 

Mapa projektu