Coral Views Village

 

Coral Views je vysoce ekologická, cenově dostupná výstavba s nádhernou přírodní scenérií a výhledem na golfové hřiště Black Pearl - jediné golfové hřiště na ostrově, v bezprostřední blízkosti městečka French Harbour, což je v současnosti velice žádaná lokalita, a do budoucnosti zcela jistě poroste na hodnotě. Cílem je vytvořit exkluzivní tropickou, soukromou komunitu vybíravých zákazníků, majitelů budoucích domů a vil. Zároveň si ale developer přeje zachovat přírodní bohatství, které toto místo činí vyjímečným. Komunita má vlastní soukromou pláž s jemným bílým pískem, s kokosovými palmami, luxusním bazénem a palapami s výhledem na Karibské moře a veškerým plážovým příslušenstvím, které potřebujete při trávení volného času na pláži a na moři.

Všechny pozemky mají výhled na tyrkysově modré moře, některé na golfové hřiště. Výstavba probíhá ve třech fázích. První fáze je již téměř celá rozprodaná. Jedná se o pozemky u severního pobřeží ostrova u moře a na jižním svahu. Druhá fáze se právě otevřela pro prodej a bude se stavět na kopci, s krásným výhledem na severní nebo jižní stranu. Některé pozemky mají dokonce tzv. 360 stupňový výhled - tedy výhled na moře z obou stran. Třetí fáze se nachází na severním svahu a disponuje výhledem na jižní část pobřeží a moře. Soukromí je zajištěno polohou výstavby, která je přírodně uzavřena z obou stran tropickými porosty. Kousek od pobřeží se nachází Mezoamerický korálový útes, kde si můžete vychutnávat neobyčejné zážitky při šnorklování a potápění. Mezi útesem je přírodní propadlina, díky které mohou do Coral Views zajíždět i větší lodě a jachty a kotvit přímo v soukromé marině.

Nově se otevřela fáze s názvem White Hills, která se nachází na hřebeni centrálního kopce a pozemky tak mají neuvěřitelné výhledy na všechny světové strany. Tato privátní komunita bude velice exkluzivní a majitelé ostatních pozemků Coral Views nebudou mít do White Hills přístup. Podmínkou je výstavba bílých domů. V kombinaci s královskými palmami a fialovými kvítky bude tato lokalita jedna z nejlukrativnějších na ostrově. 

Developer chce spolupracovat přímo s kupujícím a zajistit mu tak postavit dům svých snů. Každá vila může být vysvavěna ve stylu, který splňuje požadavky komunity, a zároveň odpovídá představám a touhám kupujícího. Úzká spolupráce s kupujícím a týmem architektů umožňuje postavit vkusné, atraktivní a ekologické domy v ostrovním i moderním designu a domyslit každý detail. Díky tomu lze zachovat přírodní bohatství tohoto neuvěřitelného, fascinujícího místa na Roatanu.

Pozemky jsou k mání od 24.900 USD

 

ZAHÁJEN PRODEJ POZEMKŮ POSLEDNÍ 3. FÁZE!

Více informací o 3. fázi Coral Views zde.

 

Galerie domů designovaných pro 3 fázi.

Galerie pozemků v projektu

Mapa projektu