• Facebook
  • Instagram

Parrot Tree Plantation

Velmi úspěšný rezort Parrot Tree Plantation zasazený mezi First a Second Bight, který se rozprostírá od kopců až po moře, nabízí apartmány, vily i pozemky k prodeji. Díky jeho bohaté historii a oblíbenosti u turistů navštěvujících Roatan se jedná o jeden z nejlepších developerských projektů na ostrově. 

Parrot Tree je soukromý rezort zabírající 200 akrů a nabízí karibský ráj s vysokými palmami, panoramatickými výhledy na oceán, klid, ticho, pohodlí a bezpečnost pro své majitele. Aby architektura zapadla do přírodního prostředí, byl zvolen středomořský a španělský koloniální styl a prvotřídní příslušenství. Ocenění architekti Steven a Kathy House vytvořili překrásnou přímořskou komunitu na jižním pobřeží Roatanu.

Dominantou je překrásná přírodní laguna s mořskou vodou, obklopena písčitými plážemi s lehátky a pozenením pro příjemné trávení času. Součástí jsou také dominantní bazény s veškerým příslušenstvím.

V rezortu se nachází hotel s 66 luxusními pokoji. Do budoucna se počítá s dalšími 100 pokoji, mimořádným lobby, kasínem, konferenčním uměleckým centrem, fitness centrem na světové úrovni, restauracemi a relaxačními lázněmi. Dále se plánuje zvětšení mariny, která bude umožňovat parkování i větším jachtám.

 Poloha projektu