• Facebook
  • Instagram

Life Style

LFB2 

Silné spojení projektu Life Style s ostrovem, to je mottem této komunity.

Kombinace krásy a půvabu přírody tohoto místa okouzlí všechny vaše smysly. Budete obklopeni klidem, kde převládá jen čas pro relaxaci. To je váš Styl!

Zážitek a příroda na prvním místě

Jedná se o komunitu pro golfový vozík, kterým vás hlídač přiveze až před váš dům. Auta budou zaparkovaná až v zadní kryté a hlídané části projektu. Kolem celého projektu bude vycházková trasa. Samozřejmostí je i místo pro kajaky, paddleboardy a kánoe, z kterého můžete podnikat výlety do sousední laguny nebo magrovových hájů. Přímo u vody najdete relaxační palapu pro cvičení jógy a meditaci. Přírodní laguna zajistí rybaření v jakémkoli počasí. Life Style nabízí mnoho dalších aktivit jako pozorování rozmanitých druhů ptáku, jogging, jízdu na kole, potápění a mnoho dalších.

Rezidence

Typickým znakem je blankytný mořský horizont, který se vlévá do palety barev všech přírodních materiálů, které přímo malují projekt Life Style. Rezidence Life Style je inspirována nadčasovým bydlením přímo u vody. Díky jedinečnému designu, architektuře a konstrukci staveb se přiblíží ostrovní Life Style život vašemu současnému bydlení.

Nemovitosti

Nyní je v nabídce řada zajímavých zasíťovaných pozemků rozličných velikostí, které vyhovují vašim potřebám. Užijte si nádherný výhled na moře nebo lagunu z hřebenu kopce. Pokud ale hledáte spíše bydlení přímo u vody, vyberte si pozemek, jeden z níže položených. Pozemky jsou k mání již za cenu 68.900 USD.

NEJVĚTŠÍM BENEFITEM PROJEKTU LIFE STYLE JE JEDNOZNAČNĚ MALÝ POČET DOMŮ V PROJEKTU, COŽ JE NA ROATANU NAPROSTO OJEDINĚLÉ. TO VÁM ZARUČÍ NAPROSTÉ SOUKROMÍ, BEZPEČÍ, KLID A POHODLÍ V RYZÍ TROPICKÉ PŘÍRODĚ.

Design

K návrhům a designu se exkluzivně propůjčil jeden z nejlepších architektů na ostrově, který se vyznačuje profesionálním přístupem, perfekcionismem a  schopností proměnit vaše sny ve skutečnost. Domy budou plně volitelné dle preferencí zákazníka.

 

Projektová galerie

Ukázka designu domů

Poloha na mapě